ZŠ Pelhřimov, Osvobození 1881, 393 01 Pelhřimov Návštěv: 342239Do konce školního roku: 206 dní

PIšQworky

Dne 3.11. se uskutečnil turnaj v pIšQworkách. Jednalo se o soutěž v upravené podobě této hry, úprava se týkala eliminace výhody začínajícího hráče. Tohoto turnaje se účastnily dva čtyřčlenné týmy z 9.A. Celkem se soutěže zúčastnilo 8 týmu ze škol z Pelhřimova a Humpolce.

Po skupinové části, kterou naše týmy suverénně opanovaly, se postupovalo do play-off. Ve čtvrtfinále si obě mužstva poradila se skvělými soupeři na výbornou. Bohužel semifinále svedlo oba týmy proti sobě.Finále již nebylo tak jednoznačnou záležitostí, ale zvítězila trpělivá hra našeho týmu, jenž tedy ukořistil první místo.Druhý tým po výborném výkonu vybojoval třetí místo. Je potřeba poděkovat i soupeřům za fair-play a vyrovnané partie.

Děti si tuto akci náramně užily a oba týmy se těší do krajského kola.

Účastníci:

Adam Buš

Petr Douša

Michal Jančička

Daniel Kršek

David Nguyen

Dušan Ondráček

Jan Prchal

Štěpán Vlk

Gratuluji a děkuji žákům z devátého ročníku za výbornou reprezentaci školy.

Ladislav Strnad