ZŠ Pelhřimov, Osvobození 1881, 393 01 Pelhřimov Návštěv: 417021Do začátku školního roku: 36 dní

Krajský šachový přebor družstev

Dne 7. března proběhlo ve Žďáru nad Sázavou krajské kolo přeboru družstev škol v šachu, kategorie 1.-5. tříd. Z 10 zúčastněných škol obdržel náš tým ve složení Izabela Hanzalová 2.B, Samuel Kiko 4.A, Jakub Fiala 5.A, Radim Hejsek 5.A, Michal Vladyka 5.A krásné 3. místo. Hrálo se systémem každý s každým (celkově bylo v kategorii 45 hráčů). Kromě dalších zkušeností si odnesli pohár, medaile, diplom a drobné ceny. Děkujeme žákům za bojový výkon a vzornou reprezentaci naší školy a trenéru panu Janu Esterkovi za přípravu.

Mgr. Šárka Třísková, ředitelka ZŠ Osvobození