ZŠ Pelhřimov, Osvobození 1881, 393 01 Pelhřimov Návštěv: 63019Do konce školního roku: 32 dní
Vítejte na stránkách
ZŠ Pelhřimov, Osvobození 1881, příspěvková organizace

které jsou určeny pro žáky, jejich rodiče, kolegy z jiných škol a další příznivce naší školy, kteří zde mohou najít kontakty, koncepční materiály, seznamy zaměstnanců školy a aktuální dění ve škole včetně fotodokumentace.

Vítejte na stránkách
ZŠ Pelhřimov, Osvobození 1881, příspěvková organizace

jsme bezbariérová základní škola sídlící v rozsáhlém a udržovaném areálu se školní jídelnou. Škola poskytuje základní vzdělávání a umožňuje mimoškolní aktivity.

Výsledky voleb do ŠR

Výsledky voleb do ŠR - viz Dokumenty .

1. června - Výlet - 8. ročník

Brno - školní výlet.

31. května - Akce

Obhajoba absolventských prací žáků 9. ročníku. Litomyšl - školní výlet - 3. ročník.

31. května - Workshop

Rozvoj kreativity ve výuce přírodovědných předmětů - fyzika.

Informace pro rodiče před volbami do ŠR

Vážení rodiče, volby do školské rady se uskuteční ve čtvrtek 25. 5. 2017 od 7:00 do 16:30 v kanceláři školy. Voleb se účastní zákonní zástupci osobně, zastoupení není přípustné. Členy školské ra...

25. května - Vystoupení

Vystoupení tanečního oboru ZUŠ se zúčastní všichni žáci školy.

Historie aktualit

Další aktivity