ZŠ Pelhřimov, Osvobození 1881, 393 01 Pelhřimov Návštěv: 29789Do začátku školního roku: 32 dní
Vítejte na stránkách
ZŠ Pelhřimov, Osvobození 1881, příspěvková organizace

které jsou určeny pro žáky, jejich rodiče, kolegy z jiných škol a další příznivce naší školy, kteří zde mohou najít kontakty, koncepční materiály, seznamy zaměstnanců školy a aktuální dění ve škole včetně fotodokumentace.

Vítejte na stránkách
ZŠ Pelhřimov, Osvobození 1881, příspěvková organizace

jsme bezbariérová základní škola sídlící v rozsáhlém a udržovaném areálu se školní jídelnou. Škola poskytuje základní vzdělávání a umožňuje mimoškolní aktivity.

30. června - Vysvědčení

Rozdáním vysvědčení končí školní rok 2015/2016.

29. června - Cvičení v přírodě

Cvičení v přírodě se zúčastní žáci 1. až 9. ročníku.

Bezpečný internet

"Bezpečný internet pro děti i rodiče“ Přednášky pro žáky a rodiče v termínu 19. září  2016 a 17. října 2016 Žáci se zúčastní přednášky v průběhu vyučování. Rodiče žáků 3. ročníku ...

23. června - Svátek - 1.A

Svátek slabikáře spojený s opékáním vuřtů.

22. a 23. června - Akademie

Přihlášené třídy navštíví vystoupení Pelhřimovské taneční akademie - Nevím, co a nevím kdo - v Divadle Lubomíra Lipského.

22. června - Knihovna - 2. A

Návštěva městské knihovny.