ZŠ Pelhřimov, Osvobození 1881, 393 01 Pelhřimov Návštěv: 54537Do konce školního roku: 95 dní
logo
Vítejte na stránkách
ZŠ Pelhřimov, Osvobození 1881, příspěvková organizace

které jsou určeny pro žáky, jejich rodiče, kolegy z jiných škol a další příznivce naší školy, kteří zde mohou najít kontakty, koncepční materiály, seznamy zaměstnanců školy a aktuální dění ve škole včetně fotodokumentace.


Vítejte na stránkách
ZŠ Pelhřimov, Osvobození 1881, příspěvková organizace

jsme bezbariérová základní škola sídlící v rozsáhlém a udržovaném areálu se školní jídelnou. Škola poskytuje základní vzdělávání a umožňuje mimoškolní aktivity.

Aktuality

29. března - Workshop - přírodopis

Rozvoj kreativity ve výuce přírodověd. předmětů - přírodopis - Mgr. Belžíková. Workshop je určen pro učitele, studenty, žáky, ale i širokou veřejnost.

30. března - Den otevřených dveří

Od 8, 15 do 13, 45 hodin můžete navštívit výuku v kterékoliv třídě naší školy. Potom bude následovat odpolední blok od 14, 30 do 16, 30 hodin, kde si budete moci prohlédnout školu. K vidění budou ...

Upozornění - zveřejnění rozpočtu 2017

Více informací v Dokumentech.

22. března - Workshop - chemie

Rozvoj kreativity ve výuce přírodověd. předmětů - chemie - Mgr. Šiška. Workshop je určen pro učitele, studenty, žáky, ale i širokou veřejnost.

Zápis do 1. tříd - 7. a 8. dubna 2017

Třídní učitelky: Mgr. Marta Buchtová                                            Mgr. Jana Jelínková              Bližší informace viz Dokumenty .

ZŠ Pelhřimov, Osvobození – Šablony 2016

Základní škola Pelhřimov, Osvobození 1881, p. o. realizuje od února letošního roku projekt Šablony. Z nabídky jsme vybrali šablony zaměřené na personální podporu, další vzdělávání pedagogických pr...

Historie aktualit

Další aktivity

Jídelní lístek