ZŠ Pelhřimov, Osvobození 1881, 393 01 Pelhřimov Návštěv: 42067Do konce školního roku: 209 dní
Vítejte na stránkách
ZŠ Pelhřimov, Osvobození 1881, příspěvková organizace

které jsou určeny pro žáky, jejich rodiče, kolegy z jiných škol a další příznivce naší školy, kteří zde mohou najít kontakty, koncepční materiály, seznamy zaměstnanců školy a aktuální dění ve škole včetně fotodokumentace.

Vítejte na stránkách
ZŠ Pelhřimov, Osvobození 1881, příspěvková organizace

jsme bezbariérová základní škola sídlící v rozsáhlém a udržovaném areálu se školní jídelnou. Škola poskytuje základní vzdělávání a umožňuje mimoškolní aktivity.

1. prosince - 9. ročník

Akce pro žáky 9. ročníku: DOD na Hotelové škole v Pelhřimově a beseda na téma finanční gramotnost.

30. listopadu - Dílna - 2.A

Vánoční dílna s rodiči žáků.

Dobrý anděl

Pomalu se blíží čas adventu. Tedy doba radostného očekávání, přípravy na Vánoce, rozjímání a dobročinnosti. Jak se již stalo na naší škole tradicí,  vždy v tento předvánoční čas chceme...

29. listopadu - Schůzka - 5. B

Třídní schůzka pro rodiče žáků 5. B.

22. listopadu - Konzultace

Od 15:30 hodin konzultace pro rodiče žáků 2. stupně a 3. A, B.                              Třídní schůzka 5. A.

21. listopadu - Schůzky

Od 21. listopadu do 25. listopadu schůzky R x Ž x U ve třídách: 1. A, B, 2. A, B a 4. A, B.

Historie aktualit

Další aktivity