ZŠ Pelhřimov, Osvobození 1881, 393 01 Pelhřimov Návštěv: 89661Do konce školního roku: 199 dní
Vítejte na stránkách
ZŠ Pelhřimov, Osvobození 1881, příspěvková organizace

které jsou určeny pro žáky, jejich rodiče, kolegy z jiných škol a další příznivce naší školy, kteří zde mohou najít kontakty, koncepční materiály, seznamy zaměstnanců školy a aktuální dění ve škole včetně fotodokumentace.

Vítejte na stránkách
ZŠ Pelhřimov, Osvobození 1881, příspěvková organizace

jsme bezbariérová základní škola sídlící v rozsáhlém a udržovaném areálu se školní jídelnou. Škola poskytuje základní vzdělávání a umožňuje mimoškolní aktivity.

Pekárna Adélka

Pekárna Adélka, která zajišťuje prodej svačin, bude přijímat objednávky od žáků do 20. 12. 2017.

14. prosince - Akce

Divadélko pro školy - žáci 2. stupně. Setkání s rodiči - 2. B.

13. prosince - Akce

Kouzelné dotyky, relaxační ráno v 1. B. Kouzelné vůně, relaxační ráno v 4. B. Zdobení vánočních stromečků před radnicí žáky 6. A, 6. B.                                    Rozvoj kre...

12. prosince - 3. B

Vánoční posezení ve 3. B.

11. prosince - Knihovna

Návštěva knihovny - 3. ročníky.

7. prosince - Saunování

Saunování - 1. ročníky.