ZŠ Pelhřimov, Osvobození 1881, 393 01 Pelhřimov Návštěv: 115498Do konce školního roku: 38 dní
Vítejte na stránkách
ZŠ Pelhřimov, Osvobození 1881, příspěvková organizace

které jsou určeny pro žáky, jejich rodiče, kolegy z jiných škol a další příznivce naší školy, kteří zde mohou najít kontakty, koncepční materiály, seznamy zaměstnanců školy a aktuální dění ve škole včetně fotodokumentace.

Vítejte na stránkách
ZŠ Pelhřimov, Osvobození 1881, příspěvková organizace

jsme bezbariérová základní škola sídlící v rozsáhlém a udržovaném areálu se školní jídelnou. Škola poskytuje základní vzdělávání a umožňuje mimoškolní aktivity.

25. května - Koncert

Koncert ZUŠ - 1. ročník.

24. května - Atletická olympiáda 1. stupně

22. května - Akce

Beseda se spisovatelkou P. Braunovou - žáci 1. stupně,                                        slavnost čtení - čtenářská stezka - 1. roč., představení paní učitelky Fojtové ve 4. A.

20.-26. května - Jazykový pobyt v Anglii

Týdenní jazykový pobyt přihlášených žáků z 7., 8. a 9 ročníku v Anglii.

18. května - Atletická olympiáda 2. stupně

17. května - Divadlo

Žáci 9. A a 7. A navštíví představení "Růže pro Algernon" v divadle Celetná v Praze.

Historie aktualit

Další aktivity