ZŠ Pelhřimov, Osvobození 1881, 393 01 Pelhřimov Návštěv: 123563Do začátku školního roku: 40 dní

Školní družina

Základním prostředkem práce v naší školní družině je hra a zážitek. Cílem zájmového vzdělávání je smysluplné využívání volného času. Nabízíme činnosti zájmové, odpočinkové, umožňujeme přípravu na vyučování. Pravidelné činnosti zařazujeme do týdenních skladeb zaměstnání a jedná se především o organizované i spontánní aktivity zájmového a rekreačního charakteru. Příležitostné činnosti, besídky, vystoupení, slavnosti a společné akce jsou zpravidla nad rámec jednoho oddělení.

Ke své činnosti používáme prostory tříd a za třídami, prostory na chodbách s koberci, k dispozici máme školní družinu, školní klubovnu, kuchyňku a tělocvičnu. K rekreačním a odpočinkovým činnostem využíváme malé terásky, velkou terasu a palisádové hřiště nedaleko školy.

Školní rok 2017/2018 -

• Říjen - podzimní diskotéka

• Relaxační ráno - Hrátky s rytmem

• Podzimníčci - projekt

• Relaxační ráno - Léčivé tóny

• Čertovinky do družinky - projekt

• Adventní zpívání v ŠD

• Mikulášská nadílka

• Vánoční tvoření

• Masopust 13.2.

• Valentýnské zpívání 15.2.

• Karneval 22.2.

• Velikonoční hrátky - projekt