ZŠ Pelhřimov, Osvobození 1881, 393 01 Pelhřimov Návštěv: 137895Do konce školního roku: 251 dní
Vítejte na stránkách
ZŠ Pelhřimov, Osvobození 1881, příspěvková organizace

které jsou určeny pro žáky, jejich rodiče, kolegy z jiných škol a další příznivce naší školy, kteří zde mohou najít kontakty, koncepční materiály, seznamy zaměstnanců školy a aktuální dění ve škole včetně fotodokumentace.

Vítejte na stránkách
ZŠ Pelhřimov, Osvobození 1881, příspěvková organizace

jsme bezbariérová základní škola sídlící v rozsáhlém a udržovaném areálu se školní jídelnou. Škola poskytuje základní vzdělávání a umožňuje mimoškolní aktivity.

26. října - Projekt

Projekt ke 100. výročí založení ČSR.

25. října - Finanční gramotnost

Finanční gramotnost, Občanská poradna - 9. A.

25. října - Workshop

Rozvoj kreativity ve výuce přírodovědných předmětů - chemie.

24. října - Akce

Preventivní program Prevence šikany -     4. A a 4. B. Vztahy v třídním kolektivu - 8. B.

Rekonstrukce sociálního zařízení – změny umístění tříd a vyučujících

Od 22. 10. do konce kalendářního roku bude probíhat rekonstrukce sociálních zařízení v přízemí pavilonu II. stupně. Z tohoto důvodu dojde k přesunu některých tříd a kabinetů do 1. patra. Třída 5. ...

19. října - Návštěva SPŠ a SOU Pelhřimov

Návštěva SPŠ a SOU Pelhřimov pro žáky    9. ročníku a žáky vycházející.

Historie aktualit

Další aktivity