ZŠ Pelhřimov, Osvobození 1881, 393 01 Pelhřimov Návštěv: 200356Do konce školního roku: 225 dní
Vítejte na stránkách
ZŠ Pelhřimov, Osvobození 1881, příspěvková organizace

které jsou určeny pro žáky, jejich rodiče, kolegy z jiných škol a další příznivce naší školy, kteří zde mohou najít kontakty, koncepční materiály, seznamy zaměstnanců školy a aktuální dění ve škole včetně fotodokumentace.

Vítejte na stránkách
ZŠ Pelhřimov, Osvobození 1881, příspěvková organizace

jsme bezbariérová základní škola sídlící v rozsáhlém a udržovaném areálu se školní jídelnou. Škola poskytuje základní vzdělávání a umožňuje mimoškolní aktivity.

18. listopadu - Třídní schůzky - 1. A a 1. B

Po celý tento týden budou probíhat třídní schůzky v prvních třídách: žák x rodič x učitel.

15. listopadu - Akce k výročí 17. listopadu

Připomínková akce k výročí 17. listopadu - žáci I. a II. stupně.

14. listopadu - Akce

Hudební vystoupení žáků ZUŠ - 4. až 9. ročníky, městská knihovna - Sametová revoluce - 4. B.

12. listopadu - Konzultace

Konzultace v době 15.30 - 17.00 hodin. Bruslení - 6. ročník.

11. listopadu - Akce

Městská knihovna - Sametová revoluce - 4.A, IPS ÚP ČR - beseda o přijímacím řízení na SŠ  pro žáky 9. ročníku.

8. listopadu - Finanční gramotnost

Akce určena pro žáky 9. ročníku.

Historie aktualit

Další aktivity