ZŠ Pelhřimov, Osvobození 1881, 393 01 Pelhřimov Návštěv: 205323Do konce školního roku: 198 dní
Vítejte na stránkách
ZŠ Pelhřimov, Osvobození 1881, příspěvková organizace

které jsou určeny pro žáky, jejich rodiče, kolegy z jiných škol a další příznivce naší školy, kteří zde mohou najít kontakty, koncepční materiály, seznamy zaměstnanců školy a aktuální dění ve škole včetně fotodokumentace.

Vítejte na stránkách
ZŠ Pelhřimov, Osvobození 1881, příspěvková organizace

jsme bezbariérová základní škola sídlící v rozsáhlém a udržovaném areálu se školní jídelnou. Škola poskytuje základní vzdělávání a umožňuje mimoškolní aktivity.

12. prosince - Akce - Vánoce

Vánoce v Evropě - lektoři Hodiny H (anglická výuka pro 4., 5, 7. 8. ročník), vánoční setkání s rodiči v 1. B.

11. prosince - Akce

Předvánoční projektový den - 6. A, B,    Tonda obal - třídy I. stupně, Abeceda peněz - jarmark před pobočkou ČS - 4. B.

10. prosince - Akce - Vánoce

Vánoční setkání s rodiči v 1. A, vánoční dílničky a posezení s rodiči a dětmi - 5. B.

Jihlava mluví o vzdělávání

více informací - viz Akce školy a odkaz: https://www.jihlavamluviovzdelavani.cz/

9. prosince - Praktické dílny

Spolupráce s VOŠ a Střední školou hotelovou Pelhřimov - praktické dílny pro žáky 6. B a 7. B.

5. prosince - Akce - Mikuláš

Mikulášské učení - 1. ročníky, čertování s andělem - 4. ročníky. čertovská školička - 5. B, zvířátka pana Hořáka, 1. - 4. ročník.

Historie aktualit

Další aktivity