ZŠ Pelhřimov, Osvobození 1881, 393 01 Pelhřimov Návštěv: 166084Do konce školního roku: 67 dní
Vítejte na stránkách
ZŠ Pelhřimov, Osvobození 1881, příspěvková organizace

které jsou určeny pro žáky, jejich rodiče, kolegy z jiných škol a další příznivce naší školy, kteří zde mohou najít kontakty, koncepční materiály, seznamy zaměstnanců školy a aktuální dění ve škole včetně fotodokumentace.

Vítejte na stránkách
ZŠ Pelhřimov, Osvobození 1881, příspěvková organizace

jsme bezbariérová základní škola sídlící v rozsáhlém a udržovaném areálu se školní jídelnou. Škola poskytuje základní vzdělávání a umožňuje mimoškolní aktivity.

25. dubna - Akce

Den Země - 4. ročník,                                        školička nanečisto - pro budoucí prvňáčky.

23. a 24. dubna - Testování

Národní testování - v úterý 5. A, ve středu 5. B.

18. dubna - Velikonoční prázdniny

17. dubna - Velikonoce před radnicí

Zdobení "velikonočních stromečků" před radnicí se zúčastní žáci 3 ročníku.

Den otevřených dveří

Dne 16. dubna je možnost přijít se podívat na výuku. Odpolední program bude probíhat od 14:00 do 15:30. Od 15:30 se budou konat v kmenových učebnách třídní schůzky. Kolem 16:30 se dostav...

Seznam přijatých žáků na školní rok 2019/2020

Historie aktualit