ZŠ Pelhřimov, Osvobození 1881, 393 01 Pelhřimov Návštěv: 174280Do konce školního roku: 15 dní
Vítejte na stránkách
ZŠ Pelhřimov, Osvobození 1881, příspěvková organizace

které jsou určeny pro žáky, jejich rodiče, kolegy z jiných škol a další příznivce naší školy, kteří zde mohou najít kontakty, koncepční materiály, seznamy zaměstnanců školy a aktuální dění ve škole včetně fotodokumentace.

Vítejte na stránkách
ZŠ Pelhřimov, Osvobození 1881, příspěvková organizace

jsme bezbariérová základní škola sídlící v rozsáhlém a udržovaném areálu se školní jídelnou. Škola poskytuje základní vzdělávání a umožňuje mimoškolní aktivity.

Odhlašování obědů

Vážení rodiče, odhlášky obědů na poslední týden v červnu bude přijímat paní Denemarková do pátku 21. 6. do  12:00 hod. Od 24. 6. do 28. 6. již nebude možnost odhlašovat si obědy ani v případě ...

Nabídku pomoci rodičům

Nabídku pomoci rodičům při výchově a vzdělávání dětí z Oblastní charity Pelhřimov – Klíč – centrum pro rodinu:

13. června - Školní výlety

Školní výlety tříd: 2. A, 2. B, 7. A, 7. B a 8. B.

12. června - Akce

Školní výlet - 6. B, VRAKBAR - preventivní program Vztahy v kolektivu - 4. A.

11. června - Svátek slabikáře

Svátek slabikáře v 1. A a 1. B.

10. června - ZUŠ, knihovna

ZUŠ: Znáte hudební nástroje, Městská knihovna - 1. A a 1. B.

Historie aktualit

Další aktivity